„Kings“ naujoko geriausios sezono rungtynės ekipos neišgelbėjo, „Thunder“ pabudo tik ketvirtame kėlinyje ir palaužė „Hornets“ (VIDEO)

Sakramento „Kings“ ekipa nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio Los Andželo „Clippers“ krepšininkams ir 105:126 patyrė eilinę nesėkmę.

„Kings“ ekipa jau pirmajame kėlinyje buvo pasiųsta į nokdauną. Sakramento komanda rungtynes pradėjo 4:0 ir tai buvo vienintelis kartas kai jie pirmavo šiame susitikime. Po to sekė 12 „Clippers“ taškų be atsako, o po pirmojo kėlinio Los Andželo ekipa pirmavo jau 30:17.

Skirtumas per antrąjį kėlinį išaugo iki 19, o toks skirtumas tarp ekipų laikėsi visų rungtynių metu.

„Clippers“ komandoje nežaidė vienas lyderių DeAndre Jordanas. Aukštaūgis pirmą kartą praleido rungtynes dėl traumos karjeroje ir vos antrąsias per pastaruosius du metus. Docas Riversas nemano, kad centras bus iškritęs iš rikiuotės ilgam. Amerikietis yra pasitempęs kairį kelį.

„Kings“ komandos penktasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas De‘Aaronas Foxas sužaidė geriausias sezono rungtynes. Įžaidėjas pelnė 17 taškų (5/13 dvit., 1/4 trit., 4/5 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, vieną atkovojo ir du perėmė kamuolius, tačiau keturis kartus suklydo ir tris prasižengė.

Vis dėlto „Kings“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Willie Cauley-Steinas pelnęs 23 taškus (13 atk. kam.), 17 pridėjo D. Foxas, Scalas Labissiere pelnė 14, Bojanas Bogdanovičius pelnė 13, o Buddy Hieldas 10 taškų.

„Clippers“ ekipoje rezultatyviausias buvo Lou Williamsas pelnęs 26 taškus, 17 pridėjo Montrezlas Harrellas, 14 pridėjo Willie Reedas (13 atk. kam.), po 13 prdėjo Samas Dekkeris ir Wesley Johnsonas, 12 pelnė Tyrone‘as Wallace‘as, Milošas Teodosičius ir Blake‘as Griffinas (9 rez. perd.) pelnė po 11.

Tuo metu Oklahomos „Thunder“ ekipa tik ketvirtajame kėlinyje atsibudo ir palaužė Šarlotės „Hornets“ 101:91.

Dar po trijų kėlinių „Thunder“ atsiliko 73:76, tačiau tada kilo į lemiamą šturmą. „Thunder“ lemiamą ketvirtį laimėjo 28:15. O viską išsprendė, kai ketvirčio viduryje spurtavo 16:4.

Lemiame ketvirtyje neprireikė ir didelės Russello Westbrooko pagalbos. Įžaidėjas per ketvirtą kėlinį pelnė vos 2 taškus.

„Thunder“ ekipa atsigavo po patirtų trijų iš eilės pralaimėjimų Finikso „Suns“,
Portlando „Trail Blazers“ ir Minesotos „Timberwoles“ ekipoms. Su 23 pergalėmis ir 20 pralaimėjimų OKC vakarų konferencijoje žengia penkta. Tuo metu „Hornets“ suklypo po pergalingų rungtynių prieš Jutos „Jazz“ ir dabar rytuose užima 11-ąją vietą.

„Thunder“ komandoje rezultatyviausias buvo R. Westbrookas pelnęs 25 taškus (10 atk. kam., 7 rez. perd.), 17 pridėjo Paulas George‘as (8 atk. kam.), 14 pelnė Stevenas Adamsas (11 atk. kam.), po 9 pridėjo Alexas Abrinesas ir Jerami Grantas.

„Hornets“ gretose rezultatyviausiai žaidė Kemba Walkeris pelnęs 19 taškų, 16 pridėjo Marvinas Williamsas (9 atk. kam.), 12 pelnė Nicola Batumas, o 11 Dwightas Howardas (17 atk. kam.).