Ketvirtame kėlinyje subirėję „Grizzlies“ paleido pergalę iš rankų – J. Valančiūnas surinko dvigubą dublį

NBA lygoje dar vieną pralaimėjimą patyrė lietuvio atstovaujama ekipa, kuri iššvaistė 20 taškų pranašumą. Jonas Valančiūnas su Memfio „Grizzlies“ (13-22) buvo priversti kapituliuoti prieš Sakramento „Kings“ (13-22) rezultatu 123:128 (42:26, 18:37, 37:27, 26:38).

Pirmame kėlinyje žvėriškai žaidę „Grizzlies“ susikūrė nemenką pranašumą, tačiau jau antrame kėlinyje jį prarado bei leido varžovams atsigauti. Tiesa, po ilgosios pertraukos pavyko vėl pirmauti, bet atėjus lemiamam rungtynių ketvirčiui nepavyko žaisti sėkmingai.

J. Valančiūnas per 30 minučių surinko 18 taškų (2/3 tritaškiai) ir atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką.

Komandoje rezultatyviausias buvo J. Morantas su 23 taškais.

Nugalėtojų gretose D. Foxas pelnė 27 taškus, 26 pridėjo. Hieldas.