Ketvirtajame kėlinyje spurtavęs „Rytas“ susitvarkė su „Pieno žvaigždėmis“

lkl.lt

Dar vieną pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Vilniaus „Ryto“ (12/4) krepšininkai. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai savo namų arenoje tik po atkaklios kovos 89:82 (23:21, 23:27, 23:15, 20:19) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7/9) ekipą.

Vilniečiams tai buvo trečioji pergalė paeiliui, tuo tarpu svečiai suklupo pirmą kartą po trijų iš eilės pasiektų laimėjimų.

Šiose rungtynėse aikštelėje jau pasirodė pasvaliečių lyderis Emmanuelis Omogbo. Legionierius iš Nigerijos dėl traumos nerungtyniavo nuo lapkričio vidurio. Vidurio puolėjas pelnė 4 taškus ir sugriebė 2 atšokusius kamuolius.

Abi komandos atrado savo lyderius atakuojant iš toli. Vilniaus komandoje tai sėkmingiausiai darė Rokas Stipčevičius (4/6, 66 proc.), „Pieno žvaigždžių“ gretose išsiskyrė Dagoberto Pena (5/8, 62 proc.).

Lemiamas rungtynių lūžis įvyko paskutinio kėlinio pradžioje – visų rungtynių metu netoli buvusius pasvaliečius tritaškiu nubaudė DJ Seeley, du taškus su pražanga pridėjo Arnas Butkevičius ir vilniečiai po ilgos pertraukos susigrąžino dviženklį pranašumą – 76:65. Vėliau komandos ir toliau keitėsi taikliais metimais, tačiau skirtumas ryškiai nesikeitė ir šeimininkai iškovojo pergalę 89:82.

„Rytas“: Rokas Stipčevičius – 16 (5 rez. perd., 4/6 tritaškiai), Martynas Echodas ir DJ Seeley – po 14, Arnas Butkevičius – 13 (6 atk. kam.), Artsiomas Parakhouskis – 12;

„Pieno žvaigždės“: Jay'us Threattas – 21, Dagoberto Pena – 17 (5/8 tritaškiai), Tomas Lekūnas – 16, Yannickas Franke'as – 10.