Ketvirtajame kėlinyje jėgų pristigęs „Žalgiris“ išleido pergalę prieš „Fenerbahče“

Pirmojoje šio sezono dviguboje Eurolygos savaitėje Kauno "Žalgiris" bandė pasiekti pirmąją pergalę namuose.

Iki pat ketvirtojo kėlinio pirmavę kauniečiai pačioje pabaigoje pristigo jėgų ir turėjo pripažinti svečių iš Stambulo panašumą – "Fenerbahče" 82:75 (18:25, 16:17, 19:15, 29:18) privertė žalgiriečius antrą kartą suklysti šiame Eurolygos sezone.

"Žalgiris" įspūdingai pradėjo rungtynes ir pirmavo iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios, tačiau net ir visus tris kėlinius atsilikinėję Eurolygos vicečempionai sugebėjo atsitiesti ir smogti pačiu svarbiausiu momentu.

Per pirmąjį kėlinį žalgiriečiai sumetė 25 taškus, antrajame – 17. Varžovai laimėjo trečiąjį kėlinį, tačiau Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai vis tiek sugebėjo išlaikyti pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkus baudė tritaškius paleidęs Kostas Sloukas. Jam tuo pačiu bandė atsakyti Nate'as Woltersas, tačiau amerikiečio pastangų neužteko ir "Žalgiris" turėjo susitaikyti su nesėkme prieš galingą varžovą.

N. Woltersas buvo taikliausias šioje akistatoje – jis surinko 24 taškus ir pateikė 4 iš 7 tritaškių. Dar po 14 taškų šeimininkų gretose pridėjo Brandonas Daviesas su Artūru Milakniu.

„Žalgiris“: Nate'as Woltersas 24 (4/7 trit.), Brandonas Daviesas ir Artūras Milaknis (4/5 trit.) – po 14.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 20 (4/6 trit.), Luigi Datome 11, Janas Vesely 10.