Kauno „Žalgiris“ vos neprisižaidė su „Šiauliais“

Duobę Eurolygoje išgyvenantis Kauno „Žalgiris“ (14-0) susidūrė su rimtais sunkumais ir „Betsafe-LKL“ čempionate, tačiau atsilaikius paskutinėmis sekundėmis pavyko likti pergalingame kelyje.

Dviženklį deficitą naikinę ir patys dviženklį deficitą paleidę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose po atkaklios kovos 86:80 (17:23, 26:23, 23:14, 20:20) palaužė „Šiaulius“ (4-9).

Likus žaisti dvi minutes šiauliečiai dar pirmavo 79:76, tačiau K.C. Riversas persvėrė rezultatą 80:79, o paskutinėmis sekundėmis svečiams koją pakišo apmaudžios klaidos.

Į pergalę „Žalgirį“ vedęs K.C. Riversas iš viso surinko 22 taškus (1/7 trit.) ir 20 naudingumo balų. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 22 taškus ir 24 naudingumo balus surinkęs Rokas Gustys.

Antano Sireikos kariauna susitikimo pradžioje netikėtai išsiveržė į priekį 21:11, o priekyje svečiai buvo ir įpusėjus rungtynėms – 46:43.

Kauniečiai pakeitė rungtynių eigą spurtuodami 15:0 bei persverdami rezultatą savo naudai 55:46, tačiau „Šiauliai“ rankų nenuleido.

Šiauliečiai patys surengė sėkmingą atkarpą 22:6 bei ketvirtojo kėlinio viduryje vėl išsiveržė į priekį 75:72. Vis dėlto paskutinės minutės sėkmingiau susiklostė favoritams.

Eurolygoje septynių pralaimėjimų seriją išgyvenanti Kauno ekipa verčiasi be traumuotų Mariaus Grigonio ir Roko Jokubaičio.