Kauno „Žalgirio“ sutiktuvės Kaune: Jasikevičiaus noras švęsti su fanais, B.Davieso lietuvių kalbos žinios

2018-05-21 16:36 basketnews.lt

Trečiąją vietą Eurolygoje iškovojęs Kauno „Žalgiris“ šiandien iš šių metų finalinio ketverto sostinės tapusio Belgrado grįžo į Kauną. Nusileidę Kauno oro uoste bronziniai žalgiriečiai patraukė į miesto rotušę, kur savo dievaičių jau laukė tūkstantinė minia sirgalių.

„Laukiame progos švęsti su fanais, nes tai didžiulė mūsų sėkmės priežastis, sakau tą iš širdies, – sakė „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius. – Švęsti reikia kuo daugiau gyvenime, kad tik kuo daugiau būtų tokių progų.

Emocinis jausmas tas pats kažką pasiekti kaip žaidėjui ar kaip treneriui, nes vis tiek tu kovoji su komanda, juk tai komandinis sportas. Mes nuo šešerių metų amžiaus esame šiame sporte, žinome, kaip sunku pasiekti Eurolygos finalinį ketvertą. Mes nusipelnėme pergalės, nusipelnėme būti treti.”

„Žalgiris“ pusfinalyje 67:76 nusileido čempionų titulą ginusiems Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkams, tačiau kovoje dėl trečiosios vietos, nors iššvaistę 24 taškų pranašumą, tačiau 79:77 palaužė Maskvos CSKA.

„Gaila, kad susikomplikavome padėtį ketvirtajame kėlinyje, bet gyvenimas niekad nebūna lengvas. Tačiau tai CSKA, turinti daugybę gerų žaidėjų, – tęsė Šaras. – Tai daug ką pasako apie mūsų komandos žaidėjus, kokias ekipas mes šį sezoną įveikėme.”

Kauno rotušėje vykstančiame renginyje koncertavo grupė ŽAS, kuri atliko legendinį „Žalgirio“ 1999-ųjų himną „Eurolyga“. Dainos tekstas buvo perdarytas, kuriame vietoje „trenerio Kazlausko“ atsirado „treneris Šaras“.  Kiekvienam žalgiriečiui buvo uždėtos Kauno ir „Žalgirio“ herbais papuoštos vėliavos, o aistruoliai, diriguojami Jasikevičiaus, atliko vikingų skanduotę „Žal-gi-ris“.

„Kaunas visada mielai priima mus, nesvarbu, pralaimime ar laimime. Mačiau internete, kad pilna žmonių, jaučiamės lyg čempionai. Kaip žmonės mus palaiko yra kažkas nuostabaus“, – sakė kauniečių kapitonas Paulius Jankūnas.

„Detales nutylėsime, smagu buvo – kaip priklauso“, – apie trečiosios vietos laimėjimo šventimą sakė Artūras Milaknis.

Po grupės ŽAS ant scenos žengė „Rondo“, o vėliau savo eilės sulaukė „MG International“ su daina „Juoda Orchidėja“ – mėgstamiausia Šaro daina, pasak klubo direktoriaus Pauliaus Motiejūno.

„Aš esu Brandonas Daviesas, mano numeris nulis. Kaip sekasi? Aš jus myliu!“, – savo lietuvių kalbu susirinkusius sirgalius pralinksmino Kauno klubo vidurio puolėjas.

Kiekvienas „Žalgirio“ žaidėjas nuo scenos padėkojo sirgaliams, o Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis rėžė: „Šarai, pasilik!“. Tai užvedė susirinkusius sirgalius, kurie išreiškė stiprų palaikymą.

„Fantastika kaip vyrai žaidė šį sezoną, lenkiu galvą prieš juos, – sakė Jasikevičius. – Reguliariajame sezone sužaidėme 30 rungtynių, iš kurių daugumoje mačų buvome prastesnė komanda, tačiau mes varžovus apgaudavome. Aš visada norėjau būti „Žalgirio“ žaidėju ir žaisti gerai, tačiau į šią komandą atvykau senas, žaidžiau prastai, vos pabėgau. Džiaugiuosi, kad bent kažkaip galėjau prisidėti prie šito klubo. Ačiū jums už palaikymą. Bus ir blogų momentų, tačiau būkite su komanda ir tuomet, palaikykite ja, nes ji fantastiška. Ačiū jums.“


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...