Karjeros rungtynes sužaidęs Valančiūnas sulaukė "Grizzlies" trenerio pagyrų (VIDEO)

Scanpix/AP nuotr.
2019-03-21 12:00 extra77

basketnews.lt

Jonas Valančiūnas Memfyje rungtyniauja tik penkias savaites, tačiau per jas spėjo tapti vienu iš „Grizzlies“ komandos lyderių.

Praėjusios nakties mačas su Hjustono „Rockets“ lietuviui įsimins ilgam – Jonas pelnė 33 taškus (10/17 dvit., 13/17 baudos) ir užfiksavo naują karjeros rekordą, taip pat pridėjo 15 atkovotų kamuolių, o likus 0,1 sek. įmetė baudos metimą ir išplėšė pergalę „Grizzlies“ komandai.

Kaip Valančiūnui taip greitai pavyko tapti komandos lyderiu?

„Toks jau jis yra nuo pat atvykimo čia, – pabrėžė „Grizzlies“ treneris J.B. Bickerstaffas. – Valančiūnas dar mokosi mūsų terminologijos ir to, ką bandome išvystyti, o tam atiduoda visą save. Komandoje įvyko atsinaujinimas. Nesvarbu, iš kokių klubų čia atvyko naujokai, jie visi bando padėti šiai komandai. Su savo asmeniniu požiūriu Valančiūnas nori tinkamų dalykų. Jis visada stengiasi sužaisti gerai. Vaikinai tiki dalykais, kuriuos jis sako, jaučia jo energiją ir tikslą.“

„Valančiūnas sugeba susirasti savo vietą aikštėje, – apie savo auklėtinį sakė „Grizzlies“ strategas. – Jis yra pakankamai didelis, kad atsidūrus tinkamoje pozicijoje jam nebūtų sunku pasižymėti metimu. Varžovai ėmė dvigubinti gynybą prieš jį, bet JV sugebėjo atrasti, kam perduoti kamuolį. Mes apie tai su juo kalbėjomės. Manau, kad jam buvo daugiau galimybių įmesti taškus. Kai varžovai dvigubina gynybą, jis pradėjo žvalgytis į komandos draugus ir neskubėjo žaisti agresyviai prieš du varžovus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...