Karjeros rungtynes sužaidęs L. Nance‘as atvedė „Cavs“ į triuškinamą pergalę (VIDEO, REZULTATAI)

Klivlendo „Cavaliers“ ekipa sugrįžo į pergalių kelią ir be didesnio vargo 112:90 susitvarkė su Detroito „Pistons“.

Atsinaujinusi „Pistons“ pralaimėjo 9-ą kartą per paskutines 11 rungtynių.

Nors „Cavs“ ekipai nepadėjo Kevinas Love‘as, Tristanas Thompsonas ir Jeffas Greenas – Larry Nance‘as sužaidė geriausias karjeros rungtynes ir kompensavo jų netektis.
Puolėjas pelnė 22 taškus (9/14 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 15 kamuolių. Tai yra jo naujieji karjeros rekordai NBA lygoje.

Žinoma, pagrindiniu smuiku vis tiek griežė LeBronas Jamesas, kuris pelnė 31 tašką (6/10 dvit., 5/7 trit., 4/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. O viską jis padarė per pirmus tris kėlinius, kadangi prieš lemiamą ketvirtį „Cavs“ pirmavo 90:70, tad jis prasėdėjo likusį laiką ant suolelio.

Tuo metu „Pistons“ ekipa išvykoje nelaimėjo nuo sausio 10-osios ir šią siaubingą seriją tik pratęsė.

„Cavaliers“ ekipoje rezultatyviausias buvo L. Jamesas pelnęs 31 tašką, L. Nance‘as pridėjo 22, Rodney Hoodas 13, o Cedi Osmanas 12.

„Pistons“ ekipoje Blake‘as Griffinas pelnė 25 taškus (8 atk. kam.), Andre Drummondas 15 (9 atk. kam.), Reggie Bullockas 11, o Stanley Johnsonas 9.

Finikso „Suns“ 103:125 Majamio „Heat“
Memfio „Grizzlies“ 98:100 San Antonijaus „Spurs“
Orlando „Magic“ 80:94 Jutos „Jazz“
Portlendo „Trail Blazers“ 108:103 Los Andželo „Lakers“