Karjeros rekordą LKL pirmenybėse pagerinęs LiAngelo Ballas „Vytautui“ pergalės prieš „Nevėžį“ neatnešė

LKL.lt

LiAngelo Ballas sužaidė geriausias rungtynes „Betsafe–LKL“ čempionate, tačiau jo pastangų neužteko. Prienų–Birštono „Vytautas“ (5/22) po atkaklios kovos krito prieš Kėdainių „Nevėžį“ (7/20).

Itin svarbioje autsaiderių kovoje L. Ballas sukūrė tikrą šou pirmajame kėlinyje, bet pergalę 90:77 (22:25; 23:22; 20:13; 26:16) šventė „Nevėžis“.

Ketvirtajame kėlinyje Gintauto Matulio vedami kėdainiškiai sužaidė atkarpą 11:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (77:63). Nors L. Ballas dar smeigė du tritaškius, „Vytautui“ intrigos atkurti nebepavyko.

L. Ballo vedama „Vytauto“ ekipa po pirmųjų 10 minučių pirmavo 25:22. Amerikietis pačioje rungtynių pradžioje smeigė keturis tritaškius ir greitai savo sąskaitoje turėjo 14 taškų. L. Ballas apsukų nemažino ir antrajame kėlinyje, po kurio jau turėjo 20 taškų ir buvo surinkęs 23 naudingumo balus.