Karjeros mačą sužaidęs Sabonis nukalė „Pacers“ pergalę

Domantas Sabonis dar kartą sužaidė geriausias sezono rungtynes NBA, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (15-14) išvykos rungtynėse tik po pratęsimo 164:128 (39:33, 30:40, 17:19, 35:29, 13:7) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (7-22) krepšininkus ir iškovojo trečiąją pergalę per paskutinius keturis susitikimus.

Linkus rungtyniauti 11 sekundžių „Pacers“ atsilikinėjo dviem taškais, tačiau lietuvis išprovokavo Jadeno McDenielso pražangą. Stojęs prie baudų metimo linijos Sabonis realizavo abu metimus ir išlygino rezultatą 121:121. „Timberwolves“ ekipos žaidėjas Anthony Edwardsas dar bandė išplėšti pergalę, tačiau jo tolimas metimas skriejo pro šalį, o nugalėtojui išsiaiškinti prireikė pratęsimo.

Karjeros mačą sužaidęs Domantas Sabonis per 46 žaidimo minutes pelnė 36 taškus (1/2 trit., 12/19 dvit., 9/11 baud.), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo trečiasis lietuvio trigubas dublis šį sezoną.

Svečių ekipoje labiausiai išsiskyrė Malikas Beasley, kuris aikštelėje praleido 41 minutę ir pelnė 31 tašką (5/13 trit., 8/12 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Domantas Sabonis 36 , Malcolmas Brogdonas 32, Jeremy Lambas 18, Aaronas Holiday 15, Justinas Holiday 11.

„Timberwolves“: Malikas Beasley 31, Karlas-Anthony Townsas 30, Ricky Rubio 20, Nazas Reidas 18, Jadenas McDanielsas 11.