Karaliaus Mindaugo taurė 2019: transliacijos užkulisiai (VIDEO)

lkl.lt

Dėl „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės kovojo stipriausi Lietuvos krepšinio klubai, o jų kovas nušvietė geriausi savo sričių specialistai Lietuvoje.

Šį sezoną visas „Betsafe–LKL“ transliacijas režisuojantis Mykolas Adamavičius subūrė profesionalių operatorių komandą, o „Kidy Tour“ KMT finalo ketverte dirbo net keturi Eurolygos finalo ketverto operatoriai: Egidijus Lenčickas, Mantvydas Plynius, Tomas Ruminas ir Mindaugas Bagdonas.

„Transliacija vyko su 11 kamerų, įskaitant trosu važinėjančią kamerą, o žiūrovams pateikėme ir naujų sprendimų, – aiškino režisierius M. Adamavičius. – Įgyvendinome naują idėją arenoje turėti studiją su 3 metrų pločio LED ekranu. Tam buvo daug ruoštasi techniškai ir projektas pasiteisino su kaupu.“

LKL.lt kviečia sugrįžti į šventinį vasario savaitgalį ir pažvelgti į „Kidy Tour“ KMT kovas iš neįprasto kampo. Pristatomąjį transliacijos video parengė Emilis Šimkus:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts