Kanados rinktinės kandidatų sąraše - buvusio žalgiriečio K. Pangoso pavardė

Šiandien 21:37 krepst

Pasaulio čempionato atrankos varžybos laukia ne tik Europos rinktinių, tačiau ir Amerikos regiono ekipų, o savąjį kandidatų sąrašą išplatino ir Kanados krepšinio federacija.

Į sąrašą pateko ir buvęs Kauno „Žalgirio“ žaidėjas Kevinas Pangosas. Gynėjų grandyje taip pat bus ir vienas NBA atstovas – Indianos „Pacers“ įžaidėjas Cory Josephas. Stovykloje pasirodys ir Aaronas Bestas, rungtyniaujantis NBA G lygoje.

Panašu, jog stipriąja Kanados puse taps puolėjai, mat būtent šioje grandyje surinktos bene ryškiausios šalies žvaigždės.

Rinktinei padės Majamio „Heat“ puolėjas Kelly Olynykas bei Klivlando „Cavaliers“ krepšininkas Tristanas Thompsonas. Paminėjimo vertas Justino Jacksono ir Khemo Bircho duetas, atstovaujantis Orlando „Magic“ bei Dillonas Brooksas, ginantis Memfio „Grizzlies“ klubo garbę.

Kanadiečiai rugsėjo 14-ąją namuose susitiks su Brazilija, o po keturių dienų išvykoje sužais rungtynes su Čilės krepšininkais. F grupėje kanadiečiai dalinasi 1-3 vietas, mat po 5 pergales ir 1 pralaimėjimą savo sąskaitoje taip pat turi brazilai ir venesueliečiai.

Kanados rinktinės kandidatų sąrašas: Joelis Anthony, Trae Bellas-Haynesas, Aaronas Bestas, Khemas Birchas, Dillonas Brooksas, Manny Diressa, Melvinas Ejimas, Joelis Friesenas, Brady Heslipas, Justinas Jacksonas, Cory Josephas, Kaza Kajami-Keane‘as, Kyle‘as Landry, Duane‘as Notice‘as, Kelly Olynykas, Kevinas Pangosas, Dyshawnas Pierre‘as, Tristanas Thompsonas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...