Kanados marškinėlius apsivilkęs Pangosas mače su brazilais buvo arti dvigubo dublio

2018-09-14 09:25 basketnews.lt

Kanados mieste Lavalyje pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynėse akis į akį susitiko du buvę žalgiriečiai – Kevinas Pangosas ir Augusto Lima.

Pergalę už Atlanto iškovojo Kanados ekipa, brazilus namie nugalėjusi 85:77 (22:19, 19:14, 23:23, 21:21).

Pangosui rinktinėje tai buvo pirmosios rungtynės šiame atrankos turnyro lange. Jose „Barcelonos“ gynėjas per 32 minutes pelnė 10 taškų (2/4 dvit., 2/8 trit.) bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Priešingoje barikadų pusėje Lima pasižymėjo dvigubu dubliu. Brazilas per 27 minutes pelnė 10 taškų (5/6 dvit., 0/2 baud. met.) bei atkovojo tiek pat kamuolių.

Per septynerias rungtynes tik kartą klupę kanadiečiai pirmąją grupėje vieta dalijasi su tokį patį rezultatą turinčia Venesuela. Brazilija žengia trečia.

Kanada: Kelly Olynykas 20 (19 atk. kam., 31 naud. bal.), Cory Josephas 16, Melvinas Ejimas 14, Aaronas Bestas 12, Tristanas Thompsonas (12 atk. kam.) ir Kevinas Pangosas (8 rez. perd.) po 10.

Brazilija: Leandro Barbosa 18, Marcelinho Huertas 14 (12 rez. perd.), Augusto Lima (10 atk. kam.) ir Andersonas Varejao po 10.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)