Kaip atsigauna Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Turkijoje? (VIDEO)

Youtube nuotr.
2019-09-15 11:17 Teniso TV

Šaltinis www.zalgiris.lt

Naujajam sezonui besiruošiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pastarąsias dienas leido Turkijoje. Šalia Antalijos esančiame „Gloria Sports“ komplekse žalgiriečiai treniravosi ir taip pat žaidė „Gloria Cup“ turnyro rungtynes.

Po treniruočių ar rungtynių krepšininkai dažnai pasinaudoja galimybe prigulti ant masažinio stalo, kur komandos personalas padeda jiems susigrąžinti jėgas. Kaip tai atrodo, užfiksavo „Žalgiris TV“.

Padedant Artūrui Milakniui „Žalgiris TV“ apsilankė viename viešbučio kambarių, kuriame gydytojas Andrius Aukštakalnis ir masažuotojas Romas Petraitis darbavosi su Thomasu Walkupu, Martinu Gebenu ir tuo pačiu A.Milakniu.

T.Walkupas ne pirmą kartą išbandė „sausos adatos“ metodą, o ant masažinio stalo prigulus A.Milakniui, darbo ėmėsi R.Petraitis.

Sezono metu „Žalgirio“ jaunimo ekipa besirūpinantys A.Aukštakalnis ir R.Petraitis pastarąjį mėnesį dirbo su pagrindine komanda, kadangi šios atstovai Vytautas Kailius ir Paulius Jacikas pasaulio čempionate prižiūrėjo Lietuvos rinktinės krepšininkus.

Žalgiriečiai pasirodymą „Gloria Cup“ turnyre užbaigs sekmadienį 13.30 val. dvikova su Bursos „Tofaš“ ekipa.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...