Antra pergalė iš eilės: Lietuvos rinktinė lenkams nepaliko jokių vilčių

2017-11-26 18:20 TS

Šiandien vakare Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Klaipėdoje pratęsė sėkmingą pasaulio čempionato atrankos startą.

Antrajame ketvirtyje dviženlį pranašumą susikrovę lietuviai nebeleido varžovams priartėti ir iškovojo triuškinamą pergalę 75:55.

Rungtynių pradžioje abi ekipos žaidė chaotiškai, netrūko netaiklių metimų bei klaidų, o taškus rinkti komandoms sekėsi sunkiai. Visgi, kėlinio pabaigoje kokybiškiau sužaidė svečiai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo keturiais taškais (13:17).

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo galingai žaisdami tiek gynyboje, tiek puolime, o tai leido lietuviams laimėti atkarpą 16:0 ir įgyti dviženklį pranašumą (29:17). Nors lenkams antrąją kėlinio dalį nutraukti lietuvių spurtą ir išlyginti žaidimą, į ilgąją pertrauką komandos išėjo lietuviams turint 13 taškų persvarą (38:25).

Trečiasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai, o antroje kėlinio dalyje komandoms pradėjus atrasti kelius prie varžovų krepšio, lietuviams pavyko dar labiau padidinti savo pranašumą. Prieš paskutinį kėlinį Lietuvos rinktinė turėjo jau 17 taškų persvarą (56:39).

Paskutinį ketvirtį Eimantas Bendžius pradėjo dviem dėjimais iš eilės, o rungtynių nugalėtojas niekam nebekėlė abejonių. Galutinis rungtynių rezultatas švieslentėje rodė 20 taškų persvarą iškovotą lietuvių pergalę.

Abi šios rinktinės atranką į planetos pirmenybes pradėjo pergalingai: lietuviai 99:61 sutriuškino Kosovo rinktinę, o lenkai 70:60 įveikė Vengrijos nacionalinę ekipą.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Lietuva: E. Bendžius 18, A. Butkevičius (5 perimti kamuoliai) 12, M. Girdžiūnas 11.

Lenkija: L. Koszarek 12, M. Sokolowski 11, J. Wojchiechowski 10.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)...