K. Thompsonas gali grįžti jau šį sezoną?

Twitter nuotr.
2020-02-10 18:09 Teniso TV

Oklando „Golden State Warriors“ ekipos fanai gali pradėti dzžiaugtis, nes pagal naujausią informaciją vienas iš komandos lyderių gali sugrįžti anksčiau nei tikėtasi.

Pastaraisiais metai pergales skynusios komandos ir pasiekusios puikius rezultatus neteko vieno iš snaiperio, o šiame sezone jau susitaikė su prasčiausiais rezultatais. Visgi, Klay'aus Thompsono sveikata sparčiai taisosi, viskas gali apsiversti aukštyn kojomis į teigiamą pusę po tokios traumos.

„Warriors“ ekipos krepšinio operacijų prezidentas Bobas Myersas ABC televizijai teigė, jog 30-mečio atleto reabilitacija po kelio raiščių traumos gali vykti sparčiau nei planuota.

„Manau, jog yra šansas, kad jis pasirodys dar šiame sezone. Mes ketiname iš naujo peržiūrėti šią situaciją NBA čempionato pertraukos metu, kai vyks „Visų žvaigždžių“ savaitgalis.

Tai - tokia pat situacija, kaip ir su Stephenu Curry. Jei žaidėjas yra sveikas ir turi gydytojų leidimą, tuomet jis žais. Kitu atveju, mes neketiname rizikuoti“, - aiškino B.Myersas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...