K. Thompsoną „sunervinusi“ J.R. Smitho pražanga neturėtų jo sustabdyti antrose finalo rungtynėse

Pirmose NBA finalo serijos rungtynėse „Golden State Warriors“ fanai buvo kaip reikiant išgąsdinti. Pirmajame kėlinyje „Warriors“ pradėjo ataką ir Stephenas Curry perdavė kamuolį Klay Thompsonui.

Vis dėlto perdavimą norėjo perimti J.R. Smithas, tačiau jis slystelėjo ir tiesiog „nuskynė“ snaiperį. K. Thompsonas sulaukė skaudaus smūgio į kojas ir skaudžiai parkrito ant parketo. J.R. Smithas iškart suvokė ką padarė ir puolė snaiperio atsiprašinėti.

„Kuo daugiau žiūriu tą pakartojimą, tuo labiau mane tai nervina. Jis gailėjosi, tad nemanau, kad jis tai padarė tyčia. Tiesiog, tai yra žaidimo dalis, bet yra labai apmaudu, kad tai nutiko tokiu metu, per finalą“, – teigė K. Thompsonas.

Vis dėlto čiurnos trauma K. Thompsono sustabdyti neturėtų. Pats krepšininkas pripažino, kad čiurną skauda ir jis vis dar šlubuoja, tačiau yra optimistiškas, kad galės žaisti šią naktį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts