K. Porzingio dvigubo dublio vedama „Mavericks“ ekipa iškovojo sunkią pergalę prieš Denverį

NBA lygoje dar vieną pergalę iškovojo europietiškas duetas, kuris padėjo Dalaso „Mavericks“ (3-1) nugalėti Denverio „Nuggets“ (3-1) rezultatu 109:106 (27:31, 33:30, 23:27, 26:18).

Namuose žaidę „Nuggets“ atstovai turėjo nelengvą iššūkį, tačiau su sugebėjo rungtynes pradėti geriau. Visgi, prieš ilgąją pertrauką rezultatas tapo beveik lygus ir abi komandos antroje rungtynių dalyje turėjo viską pradėti iš naujo.

Nors, trečiame kėlinyje Denveris išsiveržė į priekį, tačiau lemiamą ketvirtį geriau sužaidė svečiai ir iškovojo dar vieną pergalę.

Kristaps Porziņģis per 33 minutes pelnė 10 taškų ir atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo du metimus.

Luka Dončičius per 33 minutes pridėjo 12 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2.

Pralaimėtojų gretose Paulas Millsapas surinko 23, Willas Bartonas 19.