K. Porzingį "Knicks" gretose pakeis K. Durantas?

Šiandien 16:53 krepst

Kristapą Porzingį netikėtai į Dalaso „Mavericks“ išsiuntusi Niujorko „Knicks“ komanda galimai žengė pirmąjį žingsnį tarpsezoniu siekiant pasikviesti Keviną Durantą.

„The Athletic“ žurnalistas Samas Amickas praneša, jog NBA bendruomenėje yra plačiai žinoma apie „Knicks“ užmojus vilioti Durantą pas save, kam teoriškai Niujorko komanda neturėtų jokių kliūčių.

„Kai kurių varžovų vadovai teigė, jog net pati „Knicks“ vadovybė trykšta dideliu optimizmu dėl galimybių pasikviesti Durantą“, – informacija dalijosi Amickas.

Per mainus priėmusi Dennisą Smithą ir dar du ateities naujokų biržos šaukimus, „Knicks“ iškeitė didžiulius Timo Hardaway ir Courtney Lee kontraktus į besibaigiančias Wesley Matthewso ir DeAndre Jordano sutartis.

Toks ėjimas Niujorko ekipos algų kepurėje artėjančiai vasarai atvers apie 75 mln. JAV dolerių, kurių turėtų užtekti dviem superžvaigždėms, trokštančioms maksimalaus atlyginimo.

Durantas – viena iš jų. Jeigu jis vasarą nuspręs atsisakyti 31,5 mln. JAV dolerių algos „Golden State Warriors“ klube, puolėjas taps neapribotu laisvuoju agentu ir galės vaikytis didesnių pinigų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...