K. Pangoso vedamas „Žalgiris“ įveikė „Lietkabelį“, bet prarado A. White’ą

LKL.lt

Kauno „Žalgiris“ (24-3) iškovojo sunkią pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse, tačiau šią pergalę apkartino vieno iš klubo lyderių trauma. Svarbioje sezono stadijoje žalgiriečiai prarado Aaroną White'ą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 85:72 įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ (17-10).

Nuo pirmųjų minučių „Lietkabelis“ rimtai kibo favoritams į atlapus ir ilgai kontroliavo žaidimą. Ramūno Butauto auklėtiniai antrojo kėlinio pabaigoje spurtavo 9:2 bei įgijo rekordinę persvarą 45:37.

Po didžiosios pertraukos Kauno ekipą ištiko nelaimė. Trečiojo ketvirčio pradžioje Žygimantas Skučas įsirėžė į Aarono White'o koją, o šis kontaktas amerikiečiui buvo itin skausmingas.

Kurį laiką ant parketo gulėjęs A. White'as su komandos personalo pagalba paliko aikštelę ir daugiau į ją nesugrįžo.

Po kurio laiko puolėjas paliko ir atsarginių suolelį. Ant parketo kiek vėliau pradėjo kunkuliuoti aistros. „Žalgirio“ sirgaliai nušvilpė A. White'ą sutraumavusį Ž. Skučą, o į konfliktą su „Lietkabelio“ puolėju netrukus įsivėlė Kevinas Pangosas.

Kanadietį supykdė kieta Ž. Skučo užtvara, po kurios K. Pangosas ranka trenkė varžovui į krūtinę, o šiam kritus ant parketo dar palydėjo jį ir piktu žvilgsniu bei replikomis.

Viso trečiojo kėlinio metu komandos kovėsi taškas į tašką, o paskutinę ketvirčio sekundę K. Pangosas išvedė žalgiriečius į priekį 61:60.