K. Leonardo mainų atgarsiai: „Raptors“ šovė sau į koją ar tapo pretendente į NBA titulą?

2018-07-19 10:37 Krepsinis

Vakar NBA pasaulį sudrebino mainai tarp San Antonijaus „Spurs“ ir Toronto „Raptors“ ekipų. Kanados ekipa nutarė rizikuoti ir atidavė savo komandos žvaigždę DeMarą DeRozaną už vos vienerius metus kontraktą turintį Kawhi Leonardą.

Šis „Raptors“ sprendimas priimtas dvejopai. K. Leonardas dar prieš mainus pasakė, kad Toronte žaisti nenori ir yra mažai abejojama, kad po metų jis nepersikels į Los Andželo „Lakers“. Pati Kalifornijos ekipa atskleidė, kad net neabejoja, jog kitą vasarą savo komandoje jau turės naująją „Raptors“ superžvaigždę.

Daugelis NBA ekspertų mano, jog „Raptors“ rizika buvo nepasverta. Po mainų spaudoje buvo net pasirodę pranešimai, kad K. Leonardas svarsto galimybę apskritai visą sezoną nežaisti, kad jam netektų apsivilkti „Raptors“ marškinėlių.

Tiesa, po visko „Spurs“ strategas Greggas Popovichius pripažino, kad dauguma gandų apie puolėją buvo tiesiog absurdiški. O jau šį rytą pasirodė dar vienas pranešimas, kad K. Leonardas susitaiko su mintimi žaisti „Raptors“ gretose ir jau nebeprieštarauja tam.

Vis dėlto teigiama, kad „Raptors“ per daug rizikuoja, kadangi atidavė savo komandos lyderį, kuris turėjo kontraktą iki 2021-ųjų už vieną sezoną būsiantį puolėją. Nepaisant to, „Raptors“ vadovai nemano, jog atidavė už K. Leonardą per daug.

Teigiama, kad „Raptors“ nerūpi, jog K. Leonardas gali išvykti po metų, kadangi metai su juo jiems suteikia geresnius šansus kovoti dėl NBA čempionų titulo negu treji metai su D. DeRozanu.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...