K. Kuzma nuvylė „NBA 2K19“ žaidimo kūrėjai

2018-07-21 15:00 Krepsinis

Naujasis „NBA 2K19“ žaidimas bus, kaip įprasta, išleistas rudens pradžioje. Vis sparčiau artėjant šiai datai žaidimo kūrėjai vis dažniau dalinasi detalėmis apie žaidimą.

Šiuo metu yra viešinami kai kurių krepšininkų žaidimo reitingai bei leidžiama žvilgtelti, kaip jie atrodys žaidime. Kaip ir kiekvienais metais, ne visi yra patenkinti savo reitingais. Juo nusivylė Los Andželo „Lakers“ komandos puolėjas Kyle‘as Kuzma.

K. Kuzma buvo įvertintas 78 reitingu. „2K reitingas yra nepagarbus. Jūs dar visi pasimokysite iš to“, - „Twitter“ žinute pasidalino K. Kuzma.

Vienas geriausių praėjusio sezono naujokų žaidime kaip reikiant nublanko prieš kitus naujokus – Jaysoną Tatumą, Beną Simmonsą ir Donovaną Mitchellą. Jie vis trys gavo 87 reitingą.

Praėjusį sezoną K. uzma rinko po 16,1 taško ir atkovojo po 6,3 atšokusio kamuolio. Jis kartu su K. Tatumu, B. Simmonsu ir D. Mitchellu buvo išrinktas į simbolinį geriausių naujokų penketą. Prie jų prisijungė ir Čikagos „Bulls“ aukštaūgis Lauri Markkanenas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...