K.Kemzūros vadovaujama „Olympiacos" patyrė nesėkmę Vitorijoje

„Facebook" nuotr.
2019-10-26 12:40 eurobasket.lt

Trečią nesėkmę eurolygoje patyrė Pirėjo „Olympiacos" (1/3) klubas kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Kęstutis Kemzūra bei rungtyniauja Mindaugas Kuzminskas. Graikijos komanda Ispanijoje 66:82 (21:23, 15:18, 13:17, 17:24) nusileido Vitorijos „Baskonia" (2/2) krepšininkams.

Tik du kėlinius priešinęsi svečiai kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo beveik dvigubai - 26:49.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 7 minutes įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), išprovokavo 2 pražangas, gavo bloką ir sykį pažeidė taisykles.

„Baskonia": Tornike Shengelia 25 (9 atk. kam.), Pierria Henry 12, Nikas Stauskas 11, Luca Vildoza 10 (6 rez. perd.), Yousopha Fallas 8 (16 atk. kam., 2 bl.).

„Olympiacos": Brandonas Paulas 15 (5/9 trit.), Vassilis Spanoulis (2/9 trit., 5 rez. perd., 3 gauti bl.), Willas Cherry (2/3 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Augustine'as Rubitas po 10, Nikola Milutinovas 9 (10 atk. kam., 2 bl.).

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)