K. Kemzūra atskleidė derybų su „Žalgiriu“ užkulisius

Kauno „Žalgirio“ vadovai planavo pradėti kalbėtis su patyrusiu specialistu Kęstučiu Kemzūra, kuris turėjo užimti išvykusio Šarūno Jasikevičiaus vietą, tačiau derybos taip ir neįsibėgėjo.

50-metis strategas lrytas.lt patvirtino, kad sudarė sutartį su Izmiro „SOCAR Petkim“ klubu. Maža to, derybos tarp K.Kemzūros ir „Žalgirio“ niekada nebuvo tokios intensyvios, kokios galėjo pasirodyti.

„Konkretaus pasiūlymo neturėjau, gal dėl to derybos ir sustojo. Buvo tik kalbos“, – lrytas.lt žurnalistui Laurynui Ribakui pasakojo treneris.

„Nelabai buvo iš ko rinktis, o ši turkų ekipa žais aukščiausioje šalies lygoje.

Nors biudžetas nebus labai didelis, jie turi ambicijų. Manau, kad mano ir jų norai sutapo. Tai padėjo apsispręsti“, – pasakojo treneris.

Teigiama, kad „Žalgirio“ ekipa dabar intensyviai veda derybas su Permės „Parma“ treneriu Kaziu Maksvyčiu, o jų rezultatas paaiškės jau artimiausiomis dienomis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts