K. Irvingas: Mes šiais metais tikrai galime įveikti "GSW"

2018-09-24 14:15 Teniso TV

Vienas iš Bostono "Celtics" komandos lyderių Kyrie Irvingas paatviravo viename iš interviu, kuriame atskleidė, kad šiais metais jie yra neveltui laikomi NBA lyderiais.

Šis sezonas turėtų būti puikus Bostono komandai, kuri finale turėtų susitikti su Golden State Warrios ekipa, bent jau taip pranašauja NBA ekspertai.

Pats žaidėjas paklaustas apie priešininkų komandą ir ar gali ją įveikti šiame sezone atsakė “Aš žaidžiau prieš šią komandą finale tris kartus ir aš pats mačiau kaip priešininkai tobulėjo kiekviename mače. Tokie žaidėjai kaip DeMarcusas Cousinsas dar labiau sustiprino komandą. Visgi esmė ta, kad mes visi jau žinome šią komandą, mes žaidėme ne kartą prieš ją. Aš žinau ką reikia daryti, kad laimėtume prieš juos."

Paklaustas ar bus sunku laimėti prieš juos šiame sezone? Krepšininkas atsakė, kad, tai padaryti ne kartą, ne du bus velniškai sunku ir tam reiks visų jėgų.

Visgi šnekėti apie patį sezoną ir finalus dar labai anksti, viskas gali pasikeisti net neprasidėjus sezonui.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...