K. Garnettas atskleidė neįtikėtinos vertės lažybas dėl dėjimo per Y. Mingą

2019-02-19 12:41 extra77

Kevinas Garnettas atskleidė apie neįtikėtinas lažybas JAV krepšinio rinktinės stovykloje.

Iki šiol krepšinio pasaulyje yra išlikęs įspūdingas Vince'o Carterio karjeros momentas, kai šis 2000 metais Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse įkrovė peršokęs per 218 cm milžiną iš Prancūzijos Fredericką Weisą.

Kaip savo interviu atskleidė K. Garnettas, JAV rinktinėje buvo susilažinta, kad toks dėjimas bus atliktas per kitą milžiną – Yao Mingą.

"Visų pirma, turiu pasakyti, jog žmonės nežinojo, jog mes specialiai taikėmės į Yao Mingą. Rinktinėje buvome susilažinę – tas, kuris įdės į krepšį per Mingą, gaus vieną milijoną dolerių. Niekam iš mūsų to padaryti nepavyko. Visi bandėme, bet arba jis apsigindavo, arba mums tiesiog nepavykdavo.

Taigi pirmas dalykas, kuris šovė pamačius Vince'ą dedant iš viršaus per Weisą – velnias, jis laimėjo milijoną. Tiesa, tada iškart supratau, kad dėjimas paprasčiausiai buvo ne per Mingą", – beveik prieš du dešimtmečius įvykusią istorija pasidalino K. Garnettas.

Įspūdingas V. Carterio dėjimas per F. Weisą:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...