K. Duranto vedama „Warriors“ – per žingsnį nuo čempionų titulo

„Golden State Warriors“ šeimininkavo ir Klivlende, kur 110:102 įveikė vietos „Cavaliers“ ir atsidūrė per žingsnį nuo antrojo NBA čempionų titulo iš eilės.

„Warriors“ serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3-0.

„Cavaliers“ ekipa dukart šiame susitikime turėjo dviženklį pranašumą. Dar pirmajame kėlinyje „Cavs“ pirmavo 16:4, tačiau iki ketvirčio pabaigos „Warriors“ atsilikimą sumažino iki minimumo.

„Cavs“ sugebėjo atitrūkti ir antrajame kėlinyje, kai pabėgo 50:37, tačiau Kevino Duranto vedama „Warriors“ ir vėl sugrįžo į rungtynes.

Būtent K. Durantas ėmėsi darbo ir rungtynių pabaigoje. Likus dar kiek daugiau negu trejoms minutėms, po Kevino Love‘o baudos metimų „Cavaliers“ pirmavo 97:96. Vis dėlto po sekė penki iš eilės Stepheno Curry taškai ir „Warriors“ perėmė iniciatyvą (101:97).

Po to LeBronas Jamesas atsakė tritaškiu, tačiau po K. Duranto perdavimo kamuolį įdėjo Andre Iguodala, kuris sugrįžo po traumos ir atstatė trijų taškų persvarą (103:100). „Warriors“ apsigynė, o itin skaudų dūrį sudavė K. Durantas, kuris ir pribaigė „Cavs“.

Puolėjas likus 50 sekundžių pataikė iš daugiau negu 9 metrų ir „Warriors“ jau pirmavo 106:100. Komandos dar apsikeitė dvitaškiais, o „Warriors“ pergalę įtvirtino S. Curry baudų metimai.

Šiame susitikime nesustabdomas buvo K. Durantas, kuris pelnė 43 taškus (9/17 dvit., 6/9 trit., 7/7 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo rezultatyviausios puolėjo rungtynės atkrintamosiose varžybose.

Tuo metu S. Curry, Klay Thompsonas ir Draymondas Greenas visi kartu pelnė vos 31 tašką.

S. Curry apskritai pataikė vos 1 tritaškį iš 10, tačiau tas pataikytas ketvirtojo kėlinio pabaigoje atpirko prieš tai pramestus.

A. Iguodalai, kuris pelnė 8 taškus per 22 minutes, tai buvo pirmosios rungtynės nuo gegužės 20-osio. Paskutinį kartą puolėjas buvo žaidęs trečiosiose serijos rungtynėse su Hjustono „Rockets“.

„Warriors“ gretose K. Durantas su 43 taškais buvo rezultatyviausias, 11 pridėjo S. Curry (1/10 trit.), po 10 pelnė D. Greenas (9 rez. perd.), JaVale‘as McGee, K. Thompsonas ir Jordanas Bellas.

„Cavs“ gretose išsiskyrė trigubą dublį surinkęs L. Jamesas, kuris pelnė 33 taškus (1/6 trit., 10 atk. kam., 11 rez. perd.), K. Love‘as pridėjo 20 (13 atk. kam.), Rodney Hoodas 15, o J.R. Smithas 13 (3/10 trit.).