K. Duranto sugrįžimas pažymėtas išvarymu ir pralaimėjimu (REZULTATAI)

Kevinas Durantas sugrįžo į aikštę, kad sugrąžintų „Golden State Warriors“ į pergalių kelią. Vis dėlto jam to padaryti nepavyko, kadangi buvo išvarytas iš aikštės, o „Warriors“ 107:116 pralaimėjo Milvokio „Bucks“ ekipai.

K. Durantas sugrįžo po šonkaulių traumos, tačiau jo rungtynės pasibaigė antrajame kėlinyje. Puolėjas pro prasiveržimo įnirtingai ginčijosi su arbitru dėl to, kad nebuvo skirta pražanga. Tačiau arbitras skyrė jam dvi technines pražangas ir išvarė iš aikštės.

K. Durantas spėjo sužaisti 17 minučių, pelnyti 10 taškų (3/7 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), atkovoti 3 kamuolius ir atlikti 6 rezultatyvius pedavimus.

Būtent po K. Duranto išvarymo „Bucks“ spurtavo 11:0 ir prieš pertrauką turėjo 9 taškų persvarą, o trečiojo kėlinio pradžioje ir 18.

O būtent ją jiems ir pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos. Vienu metu „Bucks“ pranašumas siekė net 24 taškus (98:74), tačiau nors „Warriors“ deficitą sumažino, intrigos atkurti nesugebėjo.

„Bucks“ gretose rezultatyviausias buvo Giannis Antetokounmpo pelnęs 32 taškus (12/15 dvit.), Khrisas Middletonas pridėjo 23, Ericas Bledsoe 20, o Jabari Parkeris 14.

„Warriors“ gretose Quinnas Cookas pelnė 30 taškų (5/5 trit.), po 12 pridėjo JaVale‘as McGee ir Patrickas McCaw, Draymondas Greenas 11, o K. Durantas 10.

Vašingtono „Wizards“ 92:103 Detroito „Pistons“
Čikagos „Bulls“ 92:103 Majamio „Heat“
Oklahomos „Thunder“ 99:103 San Antonijaus „Spurs“