K. Durantas ištempė „Warriors“ į pergalę, kuri neteko S. Curry, N. Bjelicos karjeros rungtynių „Timberwolves“ neužteko (VIDEO, REZULTATAI)

„Golden State Warriors“ ekipai teko gerokai pavargti dėl pergalės, tačiau dėka Kevino Duranto NBA čempionai 110:107 palaužė San Antonijaus „Spurs“.

K. Durantas rungtynių pabaigoje pelnė 14 taškų iš eilės, o „Warriors“ panaikino 8 taškų deficitą ir rezultatas tapo lygus – 105:105. Kėlinio pabaigą „Warriors“ sužaidė geriau ir iškovojo jau 7-ąją pergalę iš eilės. Tuo metu „Spurs“ pralaimėjo 9-ą kartą per paskutines 12 rungtynių.

Iš viso šiose rungtynėse K. Durantas per 39 minutes pelnė 37 taškus (10/19 dvit., 4/7 trit., 5/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 metimus.

Tiesa, net ir pergalė neturėtų raminti „Warriors“ sirgalių. Rungtynių pradžioje Stephenas Curry nesėkmingai padėjo čiurną, kurią pakreipė ir skausmo perkreiptu veidu buvo priverstas palikti aikštę. Į ją gynėjas jau nebegrįžo.

Čiurnos traumos S. Curry persekioja visą karjerą, o šį sezoną dėl analogiškos traumos jis jau praleido 11 rungtynių.

„Warriors“ ekipoje rezultatyviausias buvo K. Durantas su 37 taškais, Klay Thompsonas ir JaVale‘as McGee pridėjo po 13, o Nickas Youngas 12.

„Spurs“ gretose išsiskyrė LaMarcusas Aldridge‘as pelnęs 30 taškų (17 atk. kam.), DeJounte Murray pridėjo 14, Davis Bertanis 13, o Kyle‘as Andersonas 12 (11 atk. kam., 5 per. kam.).

Tuo metu Minesotos „Timberwolves“ ekipa buvo priversta pripažinti Bostono „Celtics“ klubo pranašumą 109:117.

„Timberwolves“ neišgelbėjo ir geriausios Nemanja Bjelicos karjeros rungtynės. Aukštaūgis per 40 minučių pelnė 30 taškų (5/7 dvit., 6/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir 6 kartus prasižengė.

Serbas pagerino tiek pelnytų taškų, tiek pataikytų tritaškių asmeninius rekordus.

Trečiajame kėlinyje „Timberwolves“ vienu metu atsiliko net 18 taškų skirtumu, tačiau prieš lemiamą ketvirtį deficitą sumažino iki 5 taškų. Vis dėlto to neužteko ir sumažinti atsilikimo dar labiau jiems nepvyko.

Šiose rungtynėse su komanda jau buvo ir apšilinėjo Derrickas Rose‘as, tačiau aikštėje jis dar nepasirodė.

„Timberwolves“ ekipoje N. Bjelica su 30 taškų buvo rezultatyviausias, Taj Gibsonas pridėjo 18, Karlas-Anthony Townsas (11 atk. kam.) ir Jamalas Crawfordas po 15.

„Celtics“ gretose išsiskyrė Kyrie Irvingas su 23 taškais, Alas Harfordas pridėjo 20, Marcusas Morrisas 17, o Jaylenas Brownas 14.

Bruklino „Nets“ 125:111 Šarlotės „Hornets“
Filadelfijos“76ers“ 99:108 Majamio „Heat“
Finikso „Suns“ 87:115 Oklahomos „Thunder“