K. Bryantas pakomentavo gandus apie galimą sugrįžimą į NBA

Šiandien 14:58 krepst

Jau kurį laiką Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) sklandė gandai apie galimą Los Andželo „Lakers“ legendos Kobe Bryanto sugrįžimą ant parketo.

Buvo kalbama, kad jis gali žaisti arba NBA, arba trijulių turnyre „BIG3“. Visgi dabar legendinis NBA krepšininkas pats interviu metu galutinai užbaigė visas spekuliacijas ir patikino, kad nė vienas iš šių scenarijų niekada nebus realizuotas.

„Nulis šansų, – garsiai nusijuokęs tarė Bryantas. – Aš jau baigiau. Niekada net neplanavau sugrįžimo. Matote, kai baigiau karjerą, žmonės sakė, kad „jis pernelyg kovingas, baigęs karjerą jis nesusitvarkys su savimi, neturės veiklos ir sugrįš“.

Tokias kalbas, kad esu toks vienos krypties žmogus, priėmiau kaip iššūkį. Tos kalbos buvo, kad viskas, ką aš žinau yra tik kamuolio driblingas, metimas ir konkuravimas tame lygyje.

Dabar sakau atvirai – niekada negrįšiu į krepšinį. Kalbu čia tam, kad parodyčiau, jog atletai gali veikti daug daugiau nei sportas. Oskarų laimėjimas, Emmy apdovanojimo laimėjimas... Tai yra dalykai, kurie įrodo, kad sportininkai gali padaryti daugiau“, – kalbėjo Bryantas.

Los Andželo legenda visą savo karjerą paaukojo „Lakers“ klubui, kuriam atstovavo 20 metų. Per šį laiką Kobe penkiskart tapo NBA čempionu.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...