„Juventus“ nutraukė pralaimėjimų seriją ir patiesė ant menčių „Hapoel“

Utenos "Juventus" ekipa pagaliau iškovojo pergalę. Čempionų lygoje po itin atkaklios kovos buvo įveikta Holono "Hapoel" ekipa 71:69 (18:14; 21:18; 11:16; 21:21).

Utenos ekipa jau nuo rungtynių pradžios stengėsi perimti mačo kontrolę, o kėlinio pabaigoje po Anthony Irelando tritaškio pirmavo 7 taškų skirtumu.

Apsukos nebuvo mažinamos ir antrame kėlinyje, kai po 9:3 spurto buvo pirmaujama jau dviženkliu skirtumu – 36:26. Tiesa, "Hapoel" ekipa vedama Tashawno Tomaso neleido aikštės šeimininkams visiškai pabėgti.

Nors trečiojo kėlinio pradžioje "Hapoel" nepelnė nei taško 4 minutes, "Juventus" tuo visiškai nepasinaudojo, o po to dar ir leido varžovams spurtuoti 2:11. Po šios atkarpos uteniškių pranašumas buvo ištirpęs iki trijų taškų.

Ketvirtame kėlinyje aikštėje vyko tikras trileris, o nei viena ekipa nesugebėjo atitrūkti. Vis dėlto pačioje rungtynių pabaigoje po A. Irelando baudos metimų "Juventus" pirmavo 4 taškų skirtumu. Kitoje aikštės pusėje Terrelas Halloway dar smeigė tritaškį, tačiau laiko po vienos tikslios "Juventus" baudos atsakyti neturėjo.

"Juventus": Anthony Irelandas ir Maksimas Kornijenka po 15, Laronas Dendy ir Mindaugas Kupšas po 12.

"Hapoel": Joe Alexanderis ir Tashawnas Thomasas (10 atk. kam.) – po 18, Guy Pnini 9.