„Juventus“ FIBA Čempionų lygoje išlieka be pergalių

Antradienio vakarą antrąsias FIBA Čempionų lygos grupių etapo rungtynes Turkijoje sužaidė Utenos „Juventus“ ekipa.

Varžovų lyderių nesustabdę uteniškiai 78:90 turėjo pripažinti „Pinar Karsiyaka“ komandos pranašumą ir patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

Rungtynes „Juventus“ pradėjo labai nesėkmingai – jau po keturių minučių svečiai turėjo dviženklį deficitą (4:15). Visgi, svečiai sugebėjo sugrįžti į rungtynes, kai kėlinio pabaigoje laimėjo atkarpą identišku rezultatu 15:4, o po pirmojo kėlinio rungtynių rezultatas buvo lygus (22:22).

Antrajame kėlinyje „Pinar Karsiyaka“ neleido lietuviams įsiveržti į priekį, o kėlinį ši komanda užbaigė pirmaudama penkiais taškais (42:37). Situacija nesikeitė ir trečiajame kėlinyje, per kurį varžovai sugebėjo padvigubinti savo persvarą ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo dviženkliu skirtumu (67:57).

Intrigos į rungtynes įnešti „Juventus“ nepavyko ir ketvirtajame kėlinyje, per kurį jiems taip ir nepavyko priartėti arčiau nei 7 taškų pranašumu. Galutinis rungtynių švilpukas užfiksavo šeimininkų pergalę

„Juventus“ komandą pražudė nesėkmingai mesti tritaškiai metimai (7 iš 32, 22% taiklumas) ir „Pinar Karsiyaka“ lyderių trejetas – D. Watersas, D. Kennedy ir J. Jonesas, kurie kartu pelnė 56 taškus, o D. Watersas ir J. Jonesas mačus pabaigė surinkę po dvigubą dublį.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Pinar Karsiyaka“: J. Jonesas 22 (10 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai), D. Kennedy 19 (8 atkovoti kamuoliai), D. Watersas 15 (11 rezultatyvių perdavimų).

Juventus“: A. Ireland 21, S. Buterlevičius 17, L. Dendy 9.