„Juventos“ po dramatiškos kovos nutraukė „Neptūno“ pergalių seriją

lkl.lt

Su pakilusia temperatūra žaidęs Marius Runkauskas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Utenos „Juventus“ sugebėjo nutraukti trijų pralaimėjimų seriją bei užbaigti 2018-uosius pergalingai.

Triuškinamai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėję uteniškiai po tikro trilerio 88:80 (17:15; 20:13; 25:26; 26:26) palaužė Klaipėdos „Neptūną“ bei nutraukė uostamiesčio ekipos keturių pergalių iš eilės seriją.

Uteniškiai lemiamą ketvirtį pradėjo turint aštuonių taškų pranašumą (62:54), o ketvirtajame kėlinyje jį greitai pavertė dviženkliu – 67:56. Vis dėlto „Neptūnas“ surengė spurtą 13:4 ir nubraukė aikštės šeimininkų persvarą iki dviejų taškų (71:69).

Keturi Dovio Bičkauskio ir Gyčio Radzevičiaus taškai, likus žaisti kiek daugiau negu dvi minutes, leido uteniškiams susigrąžinti trapią keturių taškų persvarą – 77:73. Vis dėlto keturiais taškais atsakęs J. Grantas rezultatą išlygino (77:77).

Likus žaisti kiek daugiau negu minutei iki rungtynių pabaigos, T. Dimša smeigė itin sudėtingą tritaškį, tačiau kitoje aikštės pusėje Tomas Delininkaitis atsakė tuo pačiu. Vis dėlto lemiamą tašką dėjo D. Bičkauskis, kuris pelnė du taškus su pražanga, o klaipėdiečiai nesugebėjo užpulti kitoje aikštės pusėje (83:80).

Martinas Gebenas pataikė tik vieną baudos metimą, tačiau G. Radzevičius atkovojo kamuolį puolime, o „Neptūno“ atsarginis suolelis užsidirbo techninę pražangą bei palaidojo savo ekipos šansus pakovoti dėl pergalės.

„Juventus“ į pergalę vedė rezultatyviausią ir naudingiausią sezono mačą sužaidęs Marius Runkauskas, kuris pelnė 18 taškų bei surinko 17 naudingumo balų. Tiek pat taškų pridėjo ir Tomas Dimša, kai Dovis Bičkauskis bei Martinas Gebenas atitinkamai surinko 15 ir 14 taškų.

Nuo pirmojo pralaimėjimo svečiuose „Neptūno“ neišgelbėjo ir 16 taškų pelnęs Jerai Grantas bei 14 pridėjęs Osvaldas Olisevičius.