Juokingi JR. Smitho pasiteisinimai: nuo žinių apie individualią varžovų statistiką iki visiško pasimetimo

Pirmose NBA finalo rungtynėse rezultatą pamiršęs ir metimo lemiamu momentu neatlikęs JR Smithas ir toliau bando teisintis, per pastarąsias dvi dienas jau tris kartus pakeitęs savo įvykių versiją, o internautai jas laiko vieną už kitą juokingesnėmis.

Iš karto po mačo pripažinęs LeBronui Jamesui, jog galvojo, kad jo komanda pirmavo, vėliau JR Smithas bandė teisintis, jog žinojo, koks yra rezultatas, tačiau laukė kol treneris paims minutės pertraukėlę. Kai toks pasiteisinimas nebuvo sutiktas realistiškai, jis netruko sugalvoti naujų šio epizodo versijų.

„Pamačiau, kad šalia manęs buvo Kevinas Durantas. Jis tuo metu jau turėjo keturis blokus, tad nenorėjau būti penktuoju jo nublokuotu žaidėju“, – neseniai teigė „Cavaliers“ gynėjas.

Visgi, po tokių jo žodžių atsirado dar daugiau klausimų nei atsakymų. Dauguma stebėjosi, kad žaidėjas taip puikiai žinojo varžovo asmeninę statistiką, tačiau užsimiršo mačo rezultatą, o kitiems tai atrodė, kaip savo statistikos iškėlimas aukojant komandos pergalę.

Supratęs, kad praėjęs pasisakymas nebuvo pats geriausias, šiandien JR Smithas pateikė naujausią įvykių versiją, kurioje… nieko neprisimena.

„Aš ilgai galvojau apie šį epizodą… Ir po šių mąstymų, aš negaliu pasakyti, kad esu tikras dėl dalykų, kuriuos tuo metu galvojau“, – žurnalistui teigė gynėjas.

Įdomu, jog tai nebuvo pirmasis kartas karjeroje, kai JR Smithas svarbiausiu metu pamiršo mačo rezultatą, o jo komanda pralaimėjo rungtynes. Prieš 7 metus dar atstovaudamas „Knicks“ komandai jis likus kelioms sekundėms metė kamuolį į krepšį komandai turint vieno taško persvarą, o vėliau varžovai atkovoję kamuolį surengė kontrataką, kurioje tritaškiu atėmė pergalę iš Niujorko ekipos. Tuo metu JR Smithas pripažino, jog manė, kad jo klubas atsilieka.

Kitos NBA finalo rungtynės – jau ateinančią naktį 03:00 val. Lietuvos laiku.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts