„Juodas“ J. Valančiūno pataikymas nesutrukdė „Raptors“ įveikti „Celtics“ (VIDEO)

Toronto „Raptors“ įgavo pagreitį ir be didesnio vargo 111:91 sugebėjo į veikti Rytų konferencijoje pirmaujančią Bostono „Celtics“ ekipą.

Rungtynėse intriga laikėsi tik 16 minučių. Antrajame kėlinyje likus žaisti 8 minutes „Raptors“ pirmavo 34:29. Tačiau tada surengė 13:0 spurtą ir susikrovė itin saugų pranašumą (47:29).

Nuo to laiko „Raptors“ taip ir nesižvalgė atgal. Mažiausiai iki kiek „Celtics“ pavyko sumažinti atsilikimą – buvo 12 taškų. Tačiau vienu metu ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ pirmavo net 91:62.

Jonas Valančiūnas šiame susitikime žaide 21 minutę. Per šį laiką aukštaūgis pelnė tik 2 taškus (1/6 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

„Raptors“ gretose rezultatyviausias buvo Kyle‘as Lowry pelnęs 23 taškus (6/11 trit., 8 atk. kam.), 20 pridėjo C.J. Milesas (5/7 trit.), DeMaras DeRozanas 15, Delonas Wrightas 14, o Fredas VanVleetas 10 (8 rez. perd.).

„Celtics“ gretose Terry Rozieras pelnė 18 taškų (4/5 trit.), Kyrie Irvingas 17, Marcusas Morrisas 12, Jaylenas Brownas 11, Danielis Theisas 10.