J. Valančiūno sąskaitoje dvigubas dublis, tačiau „Grizzlies“ liko sutriuškinti

Dar vieną stiprų pralaimėjimą NBA lygoje patyrė mūsiškio atstovaujama ekipa. Jonas Valančiūnas su Memfio „Grizzlies“ (11-20) nepasipriešino San Antonio „Spurs“ (12-17) ir liko sutriuškinti rezultatu 115:145 (31:46, 30:26, 28:36, 26:37).

Pirmame kėlinyje jau matėsi, kad varžovai nusiteikę kur kas kovingiau, nors abi komandos žaidė rezultatyviai. Situacija, šiek tiek pagerėjo antrame ketvirtyje, tačiau po ilgosios pertraukos „Spurs“ krepšininkai nemažino apsukų ir didino atotrūkį.

J. Valančiūnas per 25 minutes pelnė 18 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bei kartą suklydo.

Komandoje rezultatyviausias buvo J. Jacksonas su 22 taškais.

Nugalėtojų gretose siautė L. Aldridge su pelnytų 40 taškų, 26 pridėjo D. Derozanas.