J. Valančiūnas pasižymėjo galingu dvigubu dubliu – „Grizzlies“ netikėtai pranoko „Nuggets“

Dar vieną pergalę NBA lygoje pasiekė lietuvio ekipa, o pats mūsiškis surengė puikų pasirodymą. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (23-24) pranoko Denverio „Nuggets“ (32-15) rezultatu 104:96 (31:18, 32:32, 19:16, 22:30).

Visų nuostabai jau pirmame kėlinyje „Grizzlies“ susikūrė dviženklį pranašumą ir atrodė kur kas geriau už varžovus. Antrasis ketvirtis jau buvo lygus ir abi komandos pelnė vienodą taškų sumą. Tiesa, po ilgosios pertraukos iš pradžių mūsiškio ekipa žaidė geriau, tačiau paskutinis ketvirtis jau priklausė varžovų komandai, kuri sušvelnino atsilikimą.

J.Valančiūnas per 34 minutes pelnė 23 taškus (11/19 dvitaškiai, 1/3 baudų metimai), jis taip pat atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 5 kartus prasižengė.