J. Valančiūnas pasirodė kukliau, tačiau „Grizzlies“ nugalėjo „Suns“

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė lietuvio atstovaujama ekipa, nors pastarojo indėlis nebuvo didžiausias. Jonas Valančiūnas su Memfio „Grizzlies“ (8-16) atkaklioje kovoje pranoko Finikso „Suns“ (11-13) rezultatu 115:108 (27:19, 24:32, 33:28, 31:29).

Pirmą ketvirtį žymiai geriau sužaidė „grizliai“, kurie susikūrė beveik dviženklį pranašumą. Vėliau, antrame kėlinyje jau geriau žaidė varžovai, kurie išsiveržė į priekį. Po ilgosios pertraukos į aikštę grįžę Memfio atstovai žaidė sėkmingiau ir pasiekė pergalę.

J. Valančiūnas per 26 minutes pelnė 6 taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir gavo bloką.

Rezultatyviausias komandoje buvo D. Brooksas su 27 taškais, J. Jacksonas pridėjo 24.

Pralaimėtojų gretose F. Kaminsky pelnė 24 taškus, R. Rubio pridėjo 22.