J. Valančiūnas smeigė tritaškį ir pasirodė sėkmingai – „Grizzlies“ krito prieš „Suns“

Dar vieną pralaimėjimą patyrė lietuvio atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (1-4) ekipa, kuri nusileido Finikso „Suns“ (4-2) komandai rezultatu 105:114 (24:31, 23:14, 22:37, 36:32).

Rungtynės buvo permainingos ir kiekvieną kėlinį viena arba kita komanda laimėjo didesniu skirtumu. Visgi, „Suns“ pavyko po ilgosios pertraukos išsiveržti į priekį ir lemiamame ketvirtyje atsilaikyti prieš Jono Valančiūno klubą.

Mūsiškis per 25 minutes pelnė 13 taškų (1/1 tritaškis), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Komandoje rezultatyviausias buvo Ja Morantas su 24 taškais.

Nugalėtojų gretose Devinas Bookeris pelnė 21 tašką, o Aronas Baynesas 20.