„Jazz“ lengvai susitvarkė su „Warriors“ jų pačių tvirtovėje (REZULTATAI)

Jutos „Jazz“ ekipa į Oklendą atvyko rimtai nusiteikusi ir 110:91 nepaliko jokių vilčių „Golden State Warriors“ ekipai.

Žinoma, prie to daug prisidėjo, kad NBA čempionai vertėsi be Stepheno Curry, Klay Thompsono, Kevino Duranto ir Draymondo Greeno.

Vis dėlto „Warriors“ šis pralaimėjimas daug problemų nekelia, kadangi ji ir toliau tvirtai žengia antroje Vakarų konferencijos vietoje.

„Jazz“ ekipa viską nutarė išspręsti antrajame kėlinyje. Dar po pirmųjų 12 minučių „Warriors“ pirmavo 22:18, tačiau tik prasidėjus ketvirčiui „Jazz“ perėmė iniciatyvą.

Prieš pertrauką „Jazz“ ekipa jau turėjo 6 taškų pranašumą, o po trečiojo kėlinio pradėjo triuškinti varžovus, kai pirmavo 24 taškų skirtumu. Nors „Warriors“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki rungtynių pabaigos, pralaimėjimo – neišvengė.

„Warriors“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Quinnas Cookas pelnęs 17 taškų (8 rez. perd.), Andre Iguodala pridėjo 12, Nickas Youngas ir Davidads Westas po 9.

„Jazz“ komandoje Donovanas Mitchellas pelnė 21 tašką, Rudy Gobertas 17 (15 atk. kam.), Joe Inglesas ir Jae Crowderis po 14.

Klivlendo „Cavaliers“ 121:114 Bruklino „Nets“
San Antonijaus „Spurs“ 103:106 Milvokio „Bucks“
Niujorko „Knicks“ 101:97 Vašingtono „Wizards“
Bostono „Celtics“ 104:93 Sakramento „Kings“
Portlendo „Trail Blazers“ 108:105 Oklahomos „Thunder“
Atlantos „Hawks“ 99:118 Hjustono „Rockets“