J. McGee: jie nori pašalinti mus iš NBA

2018-10-05 16:00 Teniso TV

Aukštaūgis NBA krepšininkas JaVale McGee prasitarė apie piktus NBA kėslus ir neteisybę lygoje. Amerikietis, kuriam dabar yra 30 metų, o jo ūgis siekia 2 metrus ir 13 centimetrų nėra toks vikrus ar greitas kaip mažieji NBA gynėjai, kas yra savaime suprantama.

Centras skundžiasi dabartine situacija apie aukštaūgių padėtį “Tai yra neįtikėtinai sunku, nes atrodo, kad mūsų jie nebenori ir stengiasi mus pašalinti iš čia. Pagrindinis pavyzdys yra NBA visų žvaigždžių rungtynių balsavimas, kuriame nebeliko centro pozicijos, tiesiog pagalvokite apie tai"

Žaidėjas tikrai dalinasi savo nustebimu, kodėl centrai taip engiami, nors jie yra žaidimo dalis ir be aukštaūgių tikrai nebūtų krepšinis toks įdomus. Visgi reikia pripažinti, kad situacija keičiasi dėl pinigų ir žaidimo tempo, vis labiau greitėjantis žaidimas palieka mažiau tradicinių centrų NBA.

Per savo karjerą krepšininkas renka po 7,5 taško ir atkovoja po 4,8 kamuolio per rungtynes. Šį sezoną veteranas pasirašė sutartį su Los Andželo "Lakers" klubu, kuriame per dvi rungtynes pasiruošimo sezone vidutiniškai pelnė 16 taškų ir atkovojo 7,5 kamuolio.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...