JAV žiniasklaida: K. Irvingas norėtų vėl suvienyti jėgas su L. Jamesu

Su LeBronu Jamesu Klivlando "Cavaliers" komandoje nemažą laiką tarpą praleidęs Kyrie Irvingas galvoja apie galimybę vėl suvienyti jėgas su geriausiu pasaulyje laikomu krepšininku.

K. Irvingas "Cavaliers" paliko ir į Bostono "Celtics" išvyko 2017 metų vasarą. Jo dabartinė sutartis su "Celtics" klubu baigiasi galioti 2020-aisiais.

Pasak ESPN žurnalistės Jackie MacMullan, K. Irvingas yra nusivylęs komandos demonstruojamais rezultatais ir gali nuspręsti nepratęsti sutarties, o tai paskatintų "Celtics" vadovus iškeisti krepšininką į kitą komandą artėjančią vasarą.

Kitas žurnalistas – Ricas Bucheris – patvirtino, kad K. Irvingas yra suinteresuotas galimybe išvykti į Los Andželo "Lakers", kur dabar rungtyniauja L. Jamesas.

Įžaidėjas šį sezoną vidutiniškai renka po 23,7 taško, atkovoja po 4,8 kamuolio ir atlieka po 6,9 rezultatyvaus perdavimo.

Vasarą L. Jamesas į "Lakers" gali pritraukti ne vieną NBA žvaigždę – apie tokį žingsnį galvoja ir Naujojo Orleano "Pelicans" lyderis Anthony Davisas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts