JAV žiniasklaida: K. Irvingas norėtų vėl suvienyti jėgas su L. Jamesu

2019-01-30 13:20 extra77

Su LeBronu Jamesu Klivlando "Cavaliers" komandoje nemažą laiką tarpą praleidęs Kyrie Irvingas galvoja apie galimybę vėl suvienyti jėgas su geriausiu pasaulyje laikomu krepšininku.

K. Irvingas "Cavaliers" paliko ir į Bostono "Celtics" išvyko 2017 metų vasarą. Jo dabartinė sutartis su "Celtics" klubu baigiasi galioti 2020-aisiais.

Pasak ESPN žurnalistės Jackie MacMullan, K. Irvingas yra nusivylęs komandos demonstruojamais rezultatais ir gali nuspręsti nepratęsti sutarties, o tai paskatintų "Celtics" vadovus iškeisti krepšininką į kitą komandą artėjančią vasarą.

Kitas žurnalistas – Ricas Bucheris – patvirtino, kad K. Irvingas yra suinteresuotas galimybe išvykti į Los Andželo "Lakers", kur dabar rungtyniauja L. Jamesas.

Įžaidėjas šį sezoną vidutiniškai renka po 23,7 taško, atkovoja po 4,8 kamuolio ir atlieka po 6,9 rezultatyvaus perdavimo.

Vasarą L. Jamesas į "Lakers" gali pritraukti ne vieną NBA žvaigždę – apie tokį žingsnį galvoja ir Naujojo Orleano "Pelicans" lyderis Anthony Davisas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...