JAV vykstantį NBAK20 turnyrą sudrebino skandalas

2020-04-07 18:24 Sport24

Statymus internetu organizuojantys lažybininkai patyrė dar vieną smūgį.

Po koronaviruso sukeltos krizės ir atšauktų kone visų sporto varžybų buvo anuliuoti ir virtualių kovų statymai.

NBA lyga nusprendė suorganizuoti 16 žaidėjų 2K20 žaidimo turnyrą, kai atletai vienas prieš kitą kovoja nuotoliniu būdu.

Tiesa, skirtingai nuo anksčiau praneštos informacijos, šios rungtynės nebuvo transliuojamos tiesiogiai ir jų įrašai tik vėliau pasiekdavo ESPN ir ESPN2 žiūrovų auditoriją.

„Tapo aišku, kad kažkas kažką žino ir rezultatai neišliko paslaptyje“, - kalbėjo „mybookie.ag“ bukmeikeris Davidas Straussas.

„Mums tai buvo košmariškas scenarijus. Kai rezultatai buvo sukompromituoti, nedelsiant sustabdėme statymus ir pasitikrinome savo turėtą informaciją.

Viskas dažniausiai būna forumuose ar „Twitter“ tinkle“, - kalbėjo bukmerikeris, atskleidęs, kad anuliavo statymus ir taip nepatyrė ženklių nuostolių.

Įtarimų banga kilo, kai buvo atlikta daugybė statymų ant 16-tą reitingą turėjusio Majamio „Heat“ puolėjo Derricko Joneso, kuris paneigė prognozes ir 78:62 nukovė favoritą Keviną Durantą.

Jau tuomet tapo aišku, kad iš anksto yra žinomi rezultatai.

„K.Durantas buvo pagrindinis pretendentas laimėti turnyrą, bet visi statymai buvo už D.Jonesą“, - kalbėjo sportsbetting.ag bukmeikeris Robertas Cooperis, kurio atstovaujama bendrovė prarado penkiaženklę pinigų sumą.

Priminsime, kad NBA žaidėjai kovoja dėl lygos, 2K bendrovės ir NBA žaidėjų asociacijos įsteigto 100 tūkst. JAV dolerių piniginio prizo, kurį galės paskirti savo išsirinktai labdaros organizacijai.

Šaltinis - basket.lt
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...