Jasikevičius apie vieną po kito atleidžiamus trenerius Eurolygoje: „Tai yra nepagarba“

Šarūnas Jasikevičius yra pasipiktinęs, kaip Eurolygos klubuose vienas po kito iš savo darbų skrenda treneriai.

Naująja Eurolygos auka tapo "Budučnost" strategas Aleksandaras Džikičius, kuris buvo atleistas iškart pasibaigus pirmajam Eurolygos ratui.

"Pamatėme tą Džikičiaus naujieną ir taip pribloškė, – tinklalapiui "BasketNews.lt" sakė Jasikevičius. – Mūsų rūbinėje dėl tokios situacijos – lengvas šokas."

"Žmogus praeitais metais jų standartais atliko žygdarbius ir taip jį atleisti. Pernai jis padarė kažką įspūdingo, ko klubo istorijoje nėra buvę. Ir kad per 2-3 mėnesius viskas taip būtų užmiršta, tai tik parodo mūsų profesijos žiaurumą", – tęsė Šaras.

"Yra savininkai, jie gali spręsti, ką nori, bet čia tampa kaip ir kažkokia mada. Viskas vyksta per greitai. Aš galvoju, žmonės nesupranta šitos Eurolygos.

Nesupranta jos baisumo ir kiek yra sunku mums, mažoms komandoms. Čia nežinai, kada tau bus kita pergalė, negali planuoti, kad sužaisi, kaip LKL, ir daugiau mažiau bus pergalė (su visa pagarba LKL komandoms). Eurolygoje yra didžiulė mėsmalė. 6 atleisti treneriai, iki naujų metų. Čia – kosminis dalykas. Čia yra nepagarba", – pasipiktinimo neslėpė Šaras.

Šį sezoną Eurolygoje darbo neteko jau šeši strategai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts