Š. Jasikevičius atskleidė, kad "Žalgiris" dar gali sulaukti naujokų (VIDEO interviu)

Šiandien 05:05 krepst

Sekmadienio rytą į pirmąją sezono treniruotę „Žalgirio“ arenoje susirinko Kauno „Žalgirio“ krepšininkai.

Sveikinimo žodį komandai taręs vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius pirmosiose pratybose vadžias perdavė fizinio rengimo treneriams Justinui Grainiui ir Nerijui Navickui.

„Vasara kaip visuomet prabėgo greitai. Buvo laiko ir poilsiui, ir užsiimti klubo reikalais. Kol kas sunku komentuoti, nes žaidėjai iki šiol individualiai sportavo tik su fizinio rengimo treneriais. Reikia dirbti kiekvieną dieną ir nenustoti tobulėti. Dabar kreipsime didesnį dėmesį fiziniam pasiruošimui, o už kokių 4–5 dienų pradėsime darbus sporto salėje“, – treniruočių proceso ypatumais dalinosi Jasikevičius.

Strategas neabejojo „Žalgirio“ naujokų profesionalumu ir atskleidė, jog Lietuvos čempionų klubas vis dar intensyviai ieško pasistiprinimo įžaidėjo grandyje.

„Naujokai paliko gerą įspūdį ir net neabejoju, kad greitai įsilies į mūsų komandą ir rūbinę. Tikiu, kad bus vienas malonumas su jais dirbti, – trumpai pirmąjį įspūdį apie naujokus nupiešė treneris ir pakomentavo situaciją dėl dar vieno įžaidėjo paieškų. – Stebime rinką, bandome reaguoti. Turime nusižiūrėję kelis žaidėjus, bet nemanau, kad artimiausiu metu bus kažkokių naujienų. Jei tik atsiras tinkamas variantas, bandysime jį privilioti į Kauną.“
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...