Japonijos krepšinio rinktinės nariai sulaukė bausmės už šėliones su prostitutėmis

Šiandien 14:58 krepst

Azijos žaidynėse įsibėgėjančią Japonijos rinktinę supurtė sekso skandalas.

Pirrmadienį paskelbta, jog keturi krepšininkai buvo nušalinti nuo nacionalinės komandos dėl linksmybių su prostitutėmis.

Yuya Nagayoshi, Takuya Hashimoto, Takuma Sato ir Keita Imamura buvo pastebėti garsiajame Džakartos raudonųjų žibintų kvartale pasipuošę rinktinės marškinėliais, o vėliau pramogaujantys viename iš viešbučių.

Šią informaciją patvirtinęs Japonijos olimpinis komitetas nurodė, jog šiems atletams žaidynės baigtos – jie išsiųsti namo.

„Jaučiu tik gėdą, – kalbėjo delegacijos vadovas Yasuhiro Yamashita. – Labai atsiprašome ir nuo šiol sportininkams rengsime konsultacijas.“

Japonijos krepšininkai antradienį pirmajame mače 65:71 pralaimėjo Taipėjaus žaidėjams, o ketvirtadienį 82:71 palaužė Katarą ir šventė pirmąją pergalę.

Japonijos atstovams raudonuoti ir atgailauti už patirtą gėdą tenka ne pirmą kartą. 2014-ais metais japonai žaidynių metu suspendavo plaukiką, kuris pavogė žurnalisto fotoaparatą.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...