J. Valančiūno tritaškiai „Raptors“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo (VIDEO)

Jono Valančiono atstovaujama Toronto „Raptors“ ekipa išvykoje 119:122 buvo priversta pripažinti Vašingtono „Wizards“ komandos pranašumą.

J. Valančiūnas šiose rungtynėse žaidė 29 minutes, o per jas pelnė 17 taškų (5/6 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir tris kartus prasižengė.

Aukštaūgis visus savo taškus pelnė per pirmus du kėlinius, tačiau antroje rungtynių dalyje jam neteko išmesti nė vieno metimo.

Tuo metu trečią pergalę iš eilės iškovojusios „Wizards“ ekipos lyderis surengė visai kitokį pasirodymą. Bradley Bealas iš viso pelnė 27 taškus, o 25 iš jų buvo pelnyti antroje rungtynių pusėje.

Kyle‘as Lowry šiose rungtynėse ketvirtajame kėlinyje sugebėjo pelnyti net 17 taškų, tačiau likus 2 sekundėms prametė abu baudų metimus, o Serge‘as Ibaka prametė ir tolimą metimą, kuris galėjo išlyginti rezultatą.

„Wizards“ gretose B. Bealas ir buvo rezultatyviausias su 27 taškais, Otto Porteris pridėjo 16 (11 atk. kam.), Markieffas Morrisas 15, o Mike‘as Scottas 14.

„Raptors“ ekipoje K. Lowry pelnė 29 taškus, DeMaras DeRozanas 23, J. Valančiūnas 17, o S. Ibaka 16.