J. Valančiūno sąskaitoje dvigubas dublis, o „Grizzlies“ nugalėjo „Thunder“ (VIDEO)

Aukštaūgis lietuvis ir vėl pasižymėjo galingu žaidimu puolime ir po krepšiais, kas leido jo komandai pasiekti pergalę. Jonas Valančiūnas su atstovauaja Memfio "Grizzlies" (30-44) ekipa namuose nugalėjo Oklahomos "Thunder" (43-31) rezultatu 115-103 (31:23, 23:25, 32:30, 29:25).

Jau pirmame kėlinyje namų komanda žaidė geriau ir kėlinio pabaigoje turėjo netoli dvigubo pranašumo. Visgi antrame kėlinyje prieš einant į ilgąją pertrauką skirtumas buvo sumažintas. Antroje rungtynių dalyje keletą taškais abu kėlinius laimėjo Memfio krepšininkai, tačiau lengva nebuvo.

J. Valančiūnas per 33 minutes pelnė 18 taškų (6/12 dvitaškiai, 6/8 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo Bruno Caboclo su 24 taškais, dar 21 pridėjo Tyleris Dorsey.

Pralaimėtojų gretose Paulas George'as surinko 30 taškų, Dennisas Schroderis 25.