J. Valančiūno „Raptors“ iškovojo trečią pergalę iš eilės (VIDEO)

NBA lygos komandą atstovaujantis, bet vis dar traumuotas lietuvis ir toliau stebi kaip jo komanda laimi. Jono Valančiūno Toronto "Raptors" (36-13) namuose nugalėjo Sakramento "Kings" (24-24) rezultatu 120-105 (29:34, 31:22, 28:22, 32:27).

Rungtynės buvo atkaklios, o komandos viena nuo kitos iš pradžių per toli nenutolo. Pirmą kėlinį laimėjo svečiai, tačiau jau antrame kėlinyje prieš ilgąją pertrauką kanadiečiai išlygino ir persvėrė rezultatą. Antroje rungtynių dalyje "Raptors" žaidė vis geriau ir didino savo atotrūkį.

J. Valančiūnas ir toliau negali padėti savo komandai, o rezultatyviausias joje buvo Fredas VanVleetas ir Kyle Lowry su 19 taškų sąskaitose.

Pralaimėtojų gretose Marvinas Bagley surinko 22 taškus, Bogdanas Bogdanavočius pelnė 16.