J. Valančiūno „Raptors“ suklupo išvykoje, „Suns“ su „Wizards“ žaidė net tris pratęsimus (VIDEO)

Šią naktį NBA lygoje žiūrovai galėjo pamatyti tikrai puikių rungtynių tarp kurių sąvasias sužaidė ir lietuvio klubas. Jonas Valančiūnas ir toliau negai padėti Toronto "Raptors" (25-10) ekipai, kuri svečiuose nusilleido Filadelfijos "76ers" (22-12) rezultatu 126-101 (29:30, 36:29, 26:20, 35:22).

Nors pirmą kėlinį minimaliu skirtumu pavyko laimėti svečiams, tačiau jau kitame viskas klostėsi atvirkščiai. Po ilgosios pertraukos situacija nesikeitė ir namai toliau žaidė geriau, ko sekoje susikūrė galingą pranašumą.

Mūsiškis komandai negalėjo padėti dėl rankos traumos, tačiau į sudėtį grįžo Kyle Lowry ir įmetė 20 taškų, bet Kawhi Leonardo turėjo praleisti rungtynes. Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo Pascalis Siakamas su 26 taškais.

Nugalėtojų gretose Joelas Embiidas surinko 27, Benas Simmonsas 26 taškus.

Kituose rungtynėse ypatingai atkaklią kovą pademonstravo Vašingtono "Wizards" (13-20) ir Finikso "Suns" (8-25), kurioms prireikė net trijų pratęsimų, kad paaiškėtų nugalėtojas. Po rezultatyvių rungtynių namuose žaidę "Wizards" iškovojo pergalę rezultatu 149-146 (33:29, 22:26, 28:24, 26:30, 13:13, 10:10, 17:14).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Bradley Bealas su 40 taškų, Thomas Bryant pridėjo 31.

Pralaimėtojų gretose Devinas Bookeris pelnė 33 taškus, o dar 28 pridėjo T.J. Warrenas.